GRAFIKA

Již více než 10 let se zabývám tvorbou grafiky pro sebe i pro své klienty. Na začátku byly moje šperky a potřeba je hezky prezentovat, protože jsem od první chvíle chápala, že nezáleží jen na kvalitě produktu (za kterou si pevně stojím), ale že většina lidí vnímá celou prezentaci značky. A během hledání té správné cesty pro mě se začali objevovat zákazníci se zájmem o zlepšení vizuálu jejich vlastního podnikání. Většina z nich se ke mně dostala na doporučení a základem naší dobré spolupráce je i to, že si na profesionální i lidské úrovni rozumíme a věříme. Pokud myslíte, že bychom to mohli mít podobně, je tato nabídka právě pro Vás.

*

Nově tedy nabízím i Vám kompletní služby v oboru grafiky a reklamy – od vytvoření Vašeho loga přes zhotovení webové prezentace až po pomoc s realizací různých propagačních předmětů. V oblastech jako programování nebo třeba tvorba textů dlouhodobě spolupracuji s ověřenými profesionály a tak jsem schopna připravit Vám novou vizuální identitu na klíč.

ZOBRAZIT VÍCE
FOTOGRAFIE

V oblasti fotografie nabízím poměrně úzce specializované služby, zejména jako součást vytváření vaší vizuální identity. Pod tím se nejčastěji skrývá nafocení Vašich produktů, jejich výroby nebo Vaší provozovny, abychom mohli umístit reprezentativní fotografie na web či do grafických materiálů. Jednoduše řečeno cokoliv, co o Vás Vašim zákazníkům řekne, kdo jste a proč se věnujete právě Vašemu oboru. Ideálně přirozeně a příjemně.

*

Jako jedinou „nereklamní“ kategorii fotografie jsem si v nabídce ponechala možnost focení Vašich svatebních dnů. Je to hlavně proto, že většina párů, které stojí o hezké fotky, ráda věnuje nezbytný čas jejich pořízení, nefotí se někde na jednobarevném nudném pozadí v ateliéru a je krásné zachycovat Vaše přirozené emoce, takže na rozdíl od ostatních „strojených“ fotografií mě tato tvůrčí oblast fotografie naplňuje dobrým pocitem. Navíc Vaše spokojenost při předání je sama o sobě skvělou odměnou.

ZOBRAZIT VÍCE
PLACKY A ZRCÁTKA

Doplňková nabídka předmětů pro reklamu nebo třeba jenom pro radost. Jsem schopna z Vašich nebo mnou pořízených fotografií vyrobit zrcátka do kabelky nebo klasické „placky“ se špendlíkem k připevnění třeba na svetr o průměru 44 mm.

*

Jedná se o ruční práci, při které mám každý kousek během výroby několikrát v ruce a jen stěží tedy mohu cenově konkurovat velkým firmám. Zato jsem schopna Vám vyrobit placku nebo zrcátko už od jednoho kusu, třeba z rodinných fotografií nebo s Vaším oblíbeným citátem. Možnostem se meze nekladou.

ZOBRAZIT VÍCE
0

Your Cart