Velikosti

Základní velikosti máme dvě, a to: S-M a L-XL. Jsou dle klasických konfekčních velikostí, takže by neměl být problém vybrat. Navíc díky úpletu v pase jsou sukně hodně flexibilní a postavě se přizpůsobí, proto jsme zvolili takovou velikost, která je průměrem velikostí S-M (či L-XL) a je pohodlná bez ohledu na to, jakou z nich máte. Sukně unesou, pokud pár kilo zhubnete či přiberete, a obrovskou výhodu mají i v případě, že čekáte přírůstek do rodiny. Dle informací od zákaznic sukně bez problému nosily až do porodu a poté, co se vrátily na svou původní váhu, zůstal úplet nepovolený a nevytahaný (toto samozřejmě platí pouze v případě, že sukni budete nosit jako bokovou, tedy pevnou část sukně až pod „bříškem“).

Circles S/M

balonová sukně

Úplet : 8 cm

Látka: 38 cm

Circles L/XL

balonová sukně

Úplet: 10 cm

Látka: 42 cm

2v1 S/M

sukně se spodničkou

Úplet: 8 cm

Látka: 46 cm

2v1 L/XL

sukně se spodničkou

Úplet: 10 cm

Látka: 48 cm

Míry

Pokud spolu budeme vyrábět sukni přímo pro Vás, je důležitou součástí objednávky, abyste se změřily. Vždy tak, aby metr na měření nijak neškrtil a zároveň nebyl prověšený.

 

Míry, které nám připojujete k objednávkám sukní, by měly vypadat takto:

A. Obvod pasu – změřte se v nejužším místě pasu

B. Obvod kolem pupíku – nestandardní míra, která nám také pomáhá určit ideální střih – změřte svůj obvod tak, aby metr procházel přímo pupíkem

C. Obvod kolem boků – změřte se přes boky vždy v tom nejširším místě

 

Pokud chcete nechat délku přizpůsobit přímo nás, nebo si nejste jisté zda je dobrý nápad ji zkracovat či prodlužovat o Vámi odhadovaný počet centimetrů,  změřte si také vzdálenost mezi pupíkem a koleny.

Jak objednat

Napište nám.

 

Buďto na mail info@beholdesign.cz, nebo zprávou přes stránku na facebooku. Zpráva by měla obsahovat několik údajů, abychom se nezdržovali a lépe se pochopili. Pokud jste měly na sobě na některé prodejní akci sukni, která Vám seděla a podle které by měla být ta vaše zhotovena, napište nám to a popište i to, která to byla (nebo mrkněte do galerie na stránkách a zkuste najít její foto).  Nejčastěji sice používáme bavlněné látky, ale i ty se různí v gramáži a každá se chová trošku jinak. Bude proto super, když budeme vědět, která sukně to přesně byla.

Nebo si podle výše napsaných způsobů měření zaznamenejte svoje míry a my střih upravíme na Vaši velikost. Stejně tak pokud by vám neseděla standardní délka sukní, které šijeme – napište si, o kolik zkrátit či prodloužit.

Barevné kombinace

V sekci e-shop se většinou mnoho sukní k prodeji nenachází. Bohužel je to tak a je to právě proto, že je nám milejší realizovat Vaše objednávky. Připravovat objednávky a ještě šít na shop zatím nestíháme. Když dorazíte na akci a sukni si vyzkoušíte, víte zda vám sedí a dokážete si rovnou i rozmyslet, co by bylo potřeba na ní upravit, aby byla dokonalá. A abyste v ní byly dokonalé i Vy 🙂

Základní barevné kombinace sukní

—-

Ceny

Základní cena za sukni z kolekce Circles 890 Kč

Základní cena za sukni se spodničkou 2v1 1990 Kč

Dětské velikosti sukní Circles vždy dle velikosti od 690 Kč

Dětské velikosti sukní 2v1 podle požadavků

Sukně na přání – úprava střihu, vlastní barevná kombinace, jiné kapsy apod. od 100 Kč navíc k základní ceně

Prodloužení délky o více než 4 cm od 100 Kč navíc k základní ceně

Nadměrné velikosti vždy počítáme podle spotřeby materiálu min. však od 100 Kč k základní ceně

Jak o sukně pečovat

Základní péče se liší podle toho, do které ze dvou základních skupin patříte – tou první jsou zákaznice, které jsou stejné jako já, do druhé spadají ty ostatní (jako naše krejčová Alenka). Vám, které také nenávidíte žehlení a případně ani nemáte doma žehličku jako já (tedy, možná tu někde je… ale nepotkala jsem ji už pár let), zbývá jediná možnost – přemáchnout sukni v ruce ve vodě o teplotě někde kolem 30°C a pověsit ji šikovně za úpletový pásek tak, aby se vyvěsila a nebylo potřeba ji vůbec žehlit.

Pokud pro Vás žehlení není problém, tak sukně snesou v pračce šetrný program ručního praní, taktéž na teplotu 30°C bez následného ždímání. Zde občas vzniká problém, jak balonovou sukni vlastně správně vyžehlit. Toto nedokáži bez názorné ukázky popsat a myslím, že se pro Vás s Alenkou v budoucnu pokusíme natočit video, jak na to. Viděla jsem ji u žehlení nesčetněkrát, ale nemyslím, že by Vám popis jako „Tady přehneme, támhle otočíme, tu trochu přendáme přes hranu žehlicího prkna a je to“ nějak pomohl.

!!! Sukně v žádném případě nesmí do sušičky !!!

Možnosti doručení

Poštou.

Na základě daňového dokladu proběhne platba předem na účet a následně je balíček odeslán.

Osobní předání po okolí Chebu.

Dovezení na akci.

Není problém objednanou sukénku dovézt osobně na nějakou z plánovaných prodejních akcí – stačí sledovat Kalendář akcí a poté se ozvat libovolným kanálem od facebooku až po telefon a určitě se domluvíme 🙂

0

Your Cart