RYCHLÉ ODPOVĚDI NA NĚKTERÉ ČASTÉ DOTAZY
Posíláte zboží i na Slovensko?

Ano, zasíláme. Liší se pouze cena poštovného a termíny dodání s ohledem na doručovací termíny České pošty. Právě pro zákaznice ze Slovenska jsme založili firemní účet u FIO banky, která nabízí možnost převodu peněz bez zbytečných poplatků.

Je možný osobní odběr?

Osobní odběr je možný, a to hned několika způsoby – buďto po předchozí domluvě přímo u nás v dílně v Pomezí nad Ohří, nebo formou osobního setkání v Chebu v termínu, na kterém se předem domluvíme.  Hotové objednávky také běžně vozíme sebou na prodejní akce, kde si je můžete vyzvednout – stačí sledovat Kalendář akcí na webu a dát vědět, kde a kdy by se Vám předání hodilo.

Jaké jsou dodací lhůty?

Zboží obvykle odesíláme do dvou pracovních dnů od přijetí platby. Pokud se jedná o doporučenou zásilku, obvykle k vám dorazí den po odeslání, pokud jde o balík (větší objednávka nebo sukně) je dle informací České pošty termín doručení 1-3 pracovní dny od podání zásilky.

Jak dlouho trvá výroba sukně nebo šperku na přání?

U zakázkové výroby vždy záleží na individuální domluvě. Pokud máme materiál pro ušití sukně nebo výrobu šperku skladem, pravidelně je hotovo do tří týdnů od objednání. Což samozřejmě závisí na poču objednávek, které nám byly doručeny před tou Vaší. V případě, že by hrozilo, že bude výroba trvat déle, informujeme Vás o tom už při přijetí zakázky.

0

Your Cart