Zrcátko do kabelky je v podstatě nutnost – nabízím možnosti, jak i z tohohle praktického kousku udělat památku a nebo třeba designový doplňěk.

 

Placky a zrcátka pro Vás

To je jednoduchá nabídka. Pokud potřebujete udělat někomu radost plackou na míru, nebo skvělým zrcátkem do kabelky s vlastním motivem, tak jsem tu pro vás. Pokud pořádáte malou akci a chcete pár placek, tak jsem tu pro vás taky. Pokud byste rádi originální dárky pro vaše obchodní partnery nebo zákazníky v podobě zrcátek , které můžou mít jakýkoliv obrázek si vzpomenete, třeba doplnění o vaše logo či webovky, tak to je přesně to co nabízím. Případně takto společně můžeme vymyslet i magnety nebo klíčenky, ráda pro vás udělám cokoli bude v mých silách zajistit a bude to mít buď průměr 44 mm a nebo 75 mm 🙂 Jelikož je plackovací lis nejnovějším přírůstkem v mé sbírce a ještě plně nemám otestováno co všechno dokáže, tak se nebráním vymýšlet společně. Zatím mám vyzkoušeno hlavně to, že opravdovou radost uděláte ženě zrcátkem do kabelky! Stačí, že na ní je z druhé strany její rodina, její domácí mazlíček, nebo třeba nějaké zamilované místo. Další oblíbeným způsobem jak udělat radost je oblíbený citát, nebo jen hezky zpracované věnování…prostě takové ty věci, které pokaždé vykouzlí úsměv na tváři obdarované, když z černé díry jménem kabelka vyloví zrcátko 🙂

 

Ruku na srdce –  placku někdy někde nosil každý z nás.

 

Placková nebo zrcátková dílna u Vás

 

Podklady je potřeba vybírat s dostatečným okrajem okolo toho co má být ústředním motivem – nebo je potřeba se domluvit na nějakém rámečku okolo fotky . Na placku i zrcátko se spotřebuje cca 5mm za okraj, tak výsledek vypadá nejlépe. Je pak super když váš pejsek z fotky nemá na placce nebo zrcátku třeba jenom půlku hlavy 🙂

 

Ceník:

Placky

1 – 5 kusů   40 Kč/ks

5 – 10 kusů 35 Kč/ks

10 – 20 kusů 30 Kč/ks

20 a více kusů  25 Kč/ks

nad 100 kusů (stejného jednoho motivu) vymyslíme cenu společně 🙂

Zrcátka

1 kus 125 Kč

2 – 6 kusů  118 Kč/ks

6 – 12 kusů 110 Kč/ks

13 – 24 kusů 99 Kč/ks

Při více stejných kusech cenu vymyslíme spolu 🙂

(Ceny jsou počítané za kusy jednoho motivu – tisková příprava a vše okolo se dělá pro každý motiv. Tedy deset různých placek je počítáno jako 10x jeden kus.)

 

Placky a zrcátka nejsou to jediné co mohu nabídnout –  na objednávku dle dohody je možno zařídit i 44 mm velkou klíčenku, klíčenku s otvírákem, minizrcátko a nebo třeba magnet. A nebo zase naopak mega placku o velikosti 75 mm. Termíny dodání v závislosti na termínech dodavatele komponentů.
placky1
placky1
0

Your Cart