Recenze fotoobrazu od saal-digital.cz

„To jsem tak objevila na Facebooku možnost zaregistrovat se u firmy saal-digital.cz a čekat, zda mě vyberou a dostanu poukaz v hodnotě 1200 Kč na tisk fotoknihy za sepsání recenze. Když jsem si toho všimla poprvé, řekla jsem si, že chtějí pochvalu a stejně nevím, co by kniha měla obsahovat…“

Tak začínala předchozí recenze na fotoknihu, kdyžtak si ji můžete pročíst tady.

Na další akci  jsem už reagovala bez zaváhání – minimálně jsem chtěla zjistit, zda i ostatní nabízené produkty od saal-digital.cz jsou ve stejné kvalitě a mohu s touto firmou počítat se vším, co budu v budoucnu navrhovat a chtít realizovat.

Tentokrát to tedy byla nabídka na tisk fotoobrazu a vyhrál to opět propagační materiál – panel na stánek na prodejní akce. Jasně, mám spoustu krásných fotografií sebe či mých milovaných oblud, které bych mohla použít, že….

Abych to upřesnila – když fotoobraz přišel a opadlo prvotní nadšení, tak mi došlo, že potřebuji udělat nějakou fotku kvůli recenzi a obraz je trochu větších rozměrů. Co s tím? Nakonec jsem si řekla, že to je skvělá příležitost udělat si „promo“ fotku sebe s obrazem, že si pak i lépe představíte, jak je vlastně velký. Tímto se s Vámi dělím o nejlepší fotku ze všech asi 50 kousků, jsem s ní fakt spokojená. Prostě super promo.

Fotoobraz

Obraz je stejně skvěle zpracovaný jako fotokniha – tisk je ostrý, barvy jsou příjemné a reálné, jak jen se svým nezkalibrovaným monitorem mohu posoudit.  Bylo opět možné vybírat z několika variant zpracování obrazu, a i když mě lákalo plátno či Alu Dibond (hliníková deska), nakonec to vyhrála „Pěněná PVC deska“. A protože v saal-digital.cz mají v nabídce dvě tloušťky – 5 mm a 10 mm – tak pro jistotu ta silnější, přeci jen bude to obraz cestovatel.  Deska na mě působí, že nějaké prodejní akce vydrží, je ostře a přesně říznutá a rohy se zdají být odolné. Je také možnost vybrat si i z několika druhů závěsných systému, ale zde jsem zvolila variantu bez, takže bohužel nemohu posoudit. Dostupné formáty mi přišly dostačující i přesto, že vždycky mám hrozně speciální požadavky na všechno. A mimochodem i na takové případy jsou připraveni – můžete si nechat vyrobit velikost přesně podle sebe.

Již druhým produktem mě tato firma přesvědčila, že to s tím nabízením „produktů nejvyšší kvality“ myslí opravdu vážně a že využívat jejich služby má smysl.

Jsem zvědavá, jak to fotoobraz bude dlouhodobě zvládat na cestách a na akcích – popisek nabídky pěněné PVC desky zněl: „extrémně stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům“, tak se ráda nechám překvapit a když se někde na akci potkáme, budete si moci fotoobraz okouknout i ošahat a posoudit kvalitu sami a jestli mi už teď věříte, že je fakt super, tak zkuste mrknout na Facebook saal-digital.cz a chytit si nějakou z jejich akcí.

 

Komentáře

komentáře

Štítky:


0

Your Cart